вівторок, 23 листопада 2021 р.


 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. 

Спільно з СБК проведено інформаційну годину "Майдан - це стан душі і поклик серця" присвячену цьому дню. Під час якої : директор СБК  підготувала історичний екскурс у події того часу ,зав. бібліотекою оформила виставку -експозицію "Україна - країна нескорених", підготувала відео-презентацію "День Гідності та Свободи". Учням було запропоновано  гру, визначити поняття до слів "гідність", "свобода". Під кінець почепили сердечка та ангеликів, які уособлюють душі загиблих земляків  у зоні АТО та подіях які відбувалися під час Майдану.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії.


 
            
                       

 

         

                                Немає коментарів:

Дописати коментар