"Про нас"

     Діловецька сільська бібліотека розташована в мальовничому селі Ділове по вул. Трибушанська, 64.
     До послуг користувачів бібліотеки представлено понад 8 тисяч примірників книг та 30 найменувань сучасних періодичних видань : журнали і газети. Послугами бібліотеки користуються близько 800 осіб різних вікових категорій, яких обслуговують зав.  бібліотекою Мишуляк Г. І. та бібліотекар Пирожук Л.І.
       Основними завданнями бібліотеки є інформаційне забезпечення та  інформаційна допомога користувачам, активне збереження та використання бібліотечних ресурсів, краєзнавча діяльність бібліотеки, збереження давнього народного побуту і т. д.
       Бібліотека є одним з культурно-освітніх закладів, що співпрацює з СБК, школою,шкільною бібліотекою та іншими закладами села. Також розпочато роботу з новоствореним центром сім`ї та молоді при сільській раді.      
     У 2011 році бібліотека стала однією з фіналісток конкурсу "Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету" в рамках програми "Бібліоміст", завдяки якому отримала нове комп`ютерне обладнання. І тепер діловчани мають можливість безкоштовно користуватися послугами інтернет-центру. Метою центру є подальше забезпечення вільного безкоштовного доступу до віртуальних, інформаційних ресурсів через мережу Інтернет.
    Завдяки  Інтернет-центру створено   блог Діловецької сільської бібліотеки, за адресою
            http://dilovebiblioteka.blogspot.com
   також бібліотека зареєстрована в соціальних мережах :
             Facebook                 Ділове.Бібліотека 
             ВКонтакте              Ділове.Бібліотека  
                           Skype                       dilove.biblioteka
       E - mail   dilove.biblioteka@gmail.com
       Телефон 097 570 24 07 - Людмила                    

Немає коментарів:

Дописати коментар