четвер, 3 червня 2021 р.

Всесвітній день навколишнього середовища

 

        Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища (World Environment Day). Головна мета свята — стимулювати активну діяльність світового співтовариства, спрямовану на збереження балансу в природі та навколишньому середовищі.

Вибір цієї дати обґрунтовано тим, що саме в цей день відкрилася Конференція ООН із проблем навколишнього середовища (Стокгольм, 1972), за результатами якої створено Програму ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП).

В ООН стверджують, що тільки міжнародне співробітництво може гарантувати подальший безпечний розвиток планети. Важливо також реалізовувати ці ідеї локально, щоб кожна людина, що посадила дерево, взяла участь у прибиранні території, змогла усвідомити всю важливість охорони навколишнього світу.                    Давайте згадаємо, що ми всі живемо на одній планеті і забруднюючи природу ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Тому з такої прекрасної нагоди зробимо хоча б один крок на покращення стану довкілля. Кожен для себе повинен знайти шляхи, для покращання навколишнього середовища. Можливо, хтось прибере сміття в своєму дворі, а дехто просто не залишить слідів свого перебування на природі. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

                          


     В бібліотеці оформлено книжкову викладку літератури "Майбутнє нашої планети в наших руках", де розміщено книги, матеріали з яких можна дізнатися про наслідки негативного впливу своєї повсякденної діяльності на навколишнє середовище, завдяки зменшенню кількості відходів.

     Переглянувши цю викладку,  ви не залишитися байдужими до природи, довкілля до всього навколишнього середовища.

Саме від нас залежить наше майбутнє!

 

Немає коментарів:

Дописати коментар