понеділок, 22 лютого 2016 р.

Вшанування Героїв Небесної сотні

          19 лютого в СБК відбулося вшанування пам"яті Героїв Небесної сотні, які віддали своє життя за рідну Україну.
          Розпочали годину-реквієм "У нашій пам"яті вони назавжди залишились" ведучі директор СБК  Пушкар А.Ю. та практикант Ужгородського коледжу культури і мистецтв Штефанюк В.В., які змістовно розповіли про події, що відбулися на Майдані 18-20 лютого 2014 року.
До слова було запрошено священника Майора Івана, який закликав усіх згадувати загиблих у своїх молитвах та відправив панахиду.  Вірші присвячені героям Майдану декламували  учениці  Діловецької школи Томенюк О., Водош Ю., ПирожукМ., Томенюк Г., Борис Г.
 Хвилюючою була розповідь запрошеної учасниці подій на Майдані і волонтера  Кравчук О.М. Присутні з цікавістю слухали  про події які відбувалися на Майдані. Минуло вже два роки коли від куль снайперів гинули мирні люди. На очах у всього світу їх цинічно розстрілювили. Представила слайд-презентацію з власних матеріалів.
Зі сльозами на очах присутні слухали  гімн майдану "Пливе кача".
Цікавою була і книжково-ілюстративна виставка "Небесна сотня. Герої не вмирають" організована  сільською бібліотекою. І на завершення хвилиною мовчання пом"янули тих людей, яких було вбито в мирний час. 

Немає коментарів:

Дописати коментар