четвер, 27 вересня 2012 р.

Виборчі вечорниці в Діловецькій бібліотеці.

    26 вересня у нашій бібліотеці проводились виборчі вечорниці "Обирай свідомо" за проектом "Громадська взаємодія". Мета вечорниць донести до користувача інформацію про виборчий процес та права виборців.

  
    На вечорниці завітав Вишняк А. М. керівник даного проекту, він ознайомив присутніх з  проектом "Громадська взаємодія" та доніс до цільової аудиторії незаангажовану інформацію щодо діючого виборчого законодавства пов`язаного з виборами депутатів до Верховної Ради.
       Запрошена заступник начальника районного управління юстиції Буряк Ю. Л. докладно розповіла присутнім про Закон України "Про вибори народних депутатів".

        На вечорницях також були присутні голова села Романюк Л. І., яка зауважила, що дана зустріч дійсно є важливою, тому що парламентські вибори є вагомою подією і кожен  повинен прийняти участь у виборчому процесі, та консультант інформаційно-консультативного пункту на базі центральної районної бібліотеки Титор І. П.і бібліограф Рахівської ЦБС Яворенко М.В.

       Під час розмови виникали різні запитання і користувачі отримували на них кваліфіковну відповідь.
        Також присутніх було ознайомлено з інформаційно-консультативним пунктом "Громадська взаємодія", де створено папки в яких зібрано інформацію про всіх кандидатів у народні депутати по одномандатному виборчому округу №72 та політичних партій, які беруть участь у парламентських виборах 2012.


   Для користувачів бібліотеки та присутніх на вечорницях Рахівська районна бібліотека розробила буклети: "На допомогу виборцю", а для тих хто голосує вперше були представлені методичні пам`ятки:"Ти голосуєш вперше"розроблені Рахівським районним управлінням юстиції.
     Далі до уваги присутніх активістки села та бібліотеки підготували інсценівку передвиборчих вечорниць, в якому вівся діалог кумів - подружок про вибори депутатів та розвеселили присутніх діловецькими коломийками під музичним супроводом Ткача М. І.
Вечорниці закінчилися на веселій ноті за солодким столом, адже діловчани завжди раді гостям і вміють поєднувати потрібне з приємним.

 
 
 


28 жовтня ти маєш нагоду
Гідну долю обрати Вітчизні своїй,
І родині своїй, і своєму народу,
Ради них у цей день помилитись не смій!    
       
       

 
       

Немає коментарів:

Дописати коментар