понеділок, 12 січня 2015 р.


Нові надходження до бібліотеки
в IV кварталі 2014 р.
Шкляр,В.
   Залишенець.Чорний ворон: роман /Василь Шкляр.- Харківу:Книжковий Клуб"Клуб Сімейного Дозвілля",2014.-432 с.
   Їх називали бандитами, розбійниками, головорізами й навіть у прокльонах-анафемах забороняли згадувати їхні імена.Щоб  вбити у пам"яті упокореної маси ту ідею, за яку повстанці жертвували свої молоді життя.Авжеж, вони стріляли, вішали,палили,нищили -але кого?На їхньому бойовому чорному прапорі напис: "Воля України або смерть". Вони не вийшли з лісу навіть  тоді, коли навкруги запанувала чужа влада і вже  не було надії на визволення. Вони - залишенці-обрали собі смерть.                         
                                                  
                                                       Оліференко ,М.М.
                        Пора цвітіння терну:[роман]/ М.М.Оліференко; передм.М.Жулинського.-К.:Україна,2011.-6624с.                                                                                                                    Романи представляють широку панораму надзвичайно важких періодів в історії українського народу, зокрема полтавського села: розкуркулення і голодомор 1932-1933 років, укрупнення і знищення хіторів у 70-80 роки  минулого століття. Твори вражають документальністю і правдивістю висвітлення злочинів комуністичного режиму, які були спрямовані на підрив національного коріння українського народу та його духу.Основані на реальних подіях, долях конкретних людей, вони є неспроможним документом, який і зараз не втратив своєї актуальності, оскільки страшні уроки історії ніколи не залишаються в минулому.                                                                            
       
                                                                                                 
 
      Друг, О.                                     
Вулицями старого Києва /О. Друг. - Львів:Світ,2013.-512с.:іл. (Серія "Історичні місця України") Перед читачем - розповідь про центральні історичні райони Києва, особливості формування архітектурного середовища міста, про його вулиці, будинки, храми, зокрема, давні архітектурні ансамблі - Софію Київську та Києво-Печерську лавру - об"єкти світової спадщини. У книзі широко використовуються матеріали державних архівів, музеїв та бібліотек, наводяться маловідомі, але не менш цікаві факти, взяті з архівів старовинних київських родин, нащадки яких і сьогодні живуть у місті. Видання багато ілюстроване. Для краєзнавців , туристів, а також усіх, хто цікавиться історією Києва.
 Морозенко, М.
Іван Сірко славетний кошовий.Львів.-2013.-264с.
     Складні випробування випало пройти характернику Іванові Сірку впродовж земного віку. У всіх героїсних битвах він виходив переможцем. Взявши у руки булаву отамана, вірою і правдою служив рідній землі. Рівного йому не було з-поміж козацтва. Ця книжка є продовженням історії змужніння та духовного зростання Великого Характерника Івана Сірка, якому судилося долею дорости чину славетного козацького отамана та здобути на віки вічні усенародну шану і любов.


Легенди України,Частина перша-Карпати.-Львів.Апріорі,2013.-168с.:іл
     Збірка найкращих і найколоритніших карпатських легенд та переказів. Згруповані у розділи: гори, ріки та озера, рослини, персоналії, замки, храми, кожен з яких починається історичною довідкою для широкого кола читачів.
 
 
  
 
Лузіна, Л.
Київські відьми.  Постріл в опері:пер.з рос./Л.Лузіна;худож.- оформлювач О.Д.Кононученко.-Харків:Фоліо,2013.-441с.
   Понад 90 років тому жовтнева революція прийшла у світ із Києва - із Столиці Відьом! І киянин Михайло Булгаков знав, чому того року так яскраво горіли на небі Марс та Венера - боги-прародителі амазонок. Адже "червона" революція стала революцією жіночою. Більшовики першими у світі визнали за жінками рівні з чоловіками права, зробивши перший крок до Нового Матріархату. В цьому захоплюючому пригодницько-історичному романі ви зустрінетеся з київською гімназисткою і майбутньою поетесою Росії Анною Ахметовою та Михайлом Булгаковим. Дізнаєтеся , що українки походять від легендарних амазонок.


Гордієнко, С. А.
Країна Дитинство: Вірші.- Харків: Торнадо, 2008.- 64с.: іл.
    Ця книжка родом з Дитинства, країни, котра є в кожному серці. Привітні вірші та пісеньки з добрим гуморомрозповідають про розмаїття світу, пори  року, про тварин та природу. Книжка розрахована на малюків та молодших школярів, але вона буде цікаваі їхнім батькам.
 
 
Нестайко, В.З.
    В Країні Сонячних Зайчиків : Казкова повість/Худож. О. Воронкова.-К.: Країна Мрій, 2014.- 112с.: іл.
   Щасливу країну Ластовинію загарбали лихі мешканці Хуліганії. Усі діти Ластовинії змушені переховуватися у дрімучому тропічному лісі. Сміливий дев`ятирічний хлопчик Веснянка раптом потрапляє у дивну країну Сонячних Зайчиків. Для дітей молодшого шкільного віку.
 


Гофман, Е.Т.А.
Крихітка Цахес.- К.:"А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА" 2013.-319с.
      Письменник запрошує читача до реалістично-фантастичного і страхітливого світу, де праця і нагорода за неї розподіляються всупереч здоровому глузду. В той час, як один працює, гроші та слава дістається іншому. Це " перевернутий навиворіт" фантпстичний світ, де  переплутані всі орієнтири та цінності.
   Щастя на недосконалому і примарному світі можливе лише за допомогою дії чарівних сил - ось суть повісті- казки Гофмана.
 
  
 

Немає коментарів:

Дописати коментар